
32 267,70 ₴
Це обладнання призначене для складських, промислових та інших приміщень із високою запиленістю повітря. Корпус виготовлений з особливого поліпропілену, який забезпечує підвищену міцність за малої ваги виробу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Reventon |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Основні | |
| Максимальна температура теплоносія | 120 |
| Максимальний робочий тиск | 16 |
| Потужність обігріву (Вт) | 44300 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Продуктивність | 4600 |
| Рекомендована площа приміщення (кв.м) | 443 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Теплова потужність | 47 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Промисловий |