

18 929,70 ₴
Представлений тепловентилятор польського виробництва використовується для обігріву технічних приміщень різного призначення. Підключається до водяної системи опалення і завдяки вбудованому вентилятору тепле повітря подається назовні. В комплект входить консоль. Розмір - 598 × 636 × 340 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Reventon |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 185 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Основні | |
| Максимальна температура теплоносія | 120 |
| Максимальний робочий тиск | 16 |
| Потужність обігріву (Вт) | 34900 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Продуктивність | 4000 |
| Рекомендована площа приміщення (кв.м) | 349 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Теплова потужність | 26.4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Промисловий |