
5 599 ₴
Тепле дзеркало HGlass IHM 6010 L
Тепле дзеркало HGlass стане невід'ємною частиною Вашої ванної кімнати. Дзеркало оснащений вбудованим нагрівальним елементом, підсвічуванням і 2-ма полками для пренадлежностей. Споживана потужність 160 Вт. Цього цілком достатньо, щоб поверхня дзеркала залишалася сухою і чистою. Температура поверхні досягає 40 С, при цій температурі скло не пітніє, немає скупчення конденсату.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тепла Компанія |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Захист від перегрівання |
| Вага | 12.6 |
| Час нагрівання до потрібної температури | 3 |
| Висота | 1300 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Глибина | 90 мм |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX0 |
| Кріплення на стіну | Да |
| Максимальна температура нагрівання | 40 |
| Матеріал корпусу | Дзеркало |
| Потужність обігріву | 100 |
| Призначення | Побутове |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Тип | Дзеркало |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елемента | Без тенова технологія |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Колір корпусу | Дзеркало |
| Частота | 50 |
| Ширина | 600 |