




47 452,50 ₴
Водяний тепловентилятор Trevent AGRO ABS-70 - це надійне та ефективне рішення для обігріву птахівницьких та тваринницьких приміщень, таких як курники та свинарники. Пристрій працює від системи водяного опалення, забезпечуючи швидкий та рівномірний прогрів повітря, комфортний мікроклімат та зниження втрат тепла.
Переваги:
Характеристики:
Теплова потужність: 70 кВт
Кількість рядів нагрівача: 4
Максимальна витрата повітря: 5000 м³/год
Максимальна температура теплоносія: 110 °C
Максимальний робочий тиск: 1,6 МПа
Об'єм води в нагрівачі: 4,8 л
Діаметр приєднувальних патрубків: 3/4"
Маса без води: 41,7/36,4 кг
Напруга живлення: 220 В/50 Гц
Потужність двигуна: 0,424 кВт
Номінальний струм: 1,92 А
Клас захисту двигуна: IP 68
Рівень шуму: 66 дБ
Габаритні розміри: 750×475×700 мм
Trevent AGRO ABS-70 - спеціально розроблений для курників та свинарників, забезпечуючи оптимальний мікроклімат для тварин та підвищення ефективності виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 5000 куб.м/год |
| Теплова потужність | 71 кВт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 475 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Висота | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Trevent |