




44 887,50 ₴
Водяний тепловентилятор Trevent AGRO ABS-60 - це надійне та ефективне обладнання для обігріву птахівничих та тваринницьких приміщень, таких як курники та свинарники. Пристрій підключається до системи водяного опалення, забезпечуючи швидке та рівномірне прогрівання повітря та створення комфортного мікроклімату для тварин.
Переваги:
Характеристики:
Теплова потужність: 62 кВт
Кількість рядів нагрівача: 3
Максимальна витрата повітря: 4100 м³/год
Максимальна температура теплоносія: 110 °C
Максимальний робочий тиск: 1,6 МПа
Об'єм води в нагрівачі: 4,8 л
Діаметр приєднувальних патрубків: 3/4"
Напруга живлення: 220 В/50 Гц
Потужність двигуна: 0,424 кВт
Номінальний струм: 1,13 А
Клас захисту двигуна: IP 54
Рівень шуму: 66 дБ
Габаритні розміри: 750×440×700 мм
Trevent AGRO ABS-60 - спеціально розроблений для курників та свинарників, забезпечуючи оптимальний мікроклімат для тварин та підвищення продуктивності.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 4100 куб.м/год |
| Теплова потужність | 62 кВт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Висота | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Trevent |