




42 322,50 ₴
Водяний тепловентилятор Trevent AGRO ABS-55 - це ефективне та надійне обладнання для обігріву птахівницьких та тваринницьких приміщень, таких як курники та свинарники. Пристрій працює від системи водяного опалення, забезпечуючи рівномірний та швидкий прогрів повітря, створюючи комфортний мікроклімат для тварин.
Переваги:
Характеристики:
Теплова потужність: 55 кВт
Кількість рядів нагрівача: 3
Максимальна витрата повітря: 5800 м³/год
Максимальна температура теплоносія: 110 °C
Максимальний робочий тиск: 1,6 МПа
Об'єм води в нагрівачі: 3,7 л
Діаметр приєднувальних патрубків: 3/4"
Маса без води: 38/32,7 кг
Напруга живлення: 220 В/50 Гц
Потужність двигуна: 0,424 кВт
Номінальний струм: 1,92 А
Клас захисту двигуна: IP 54
Рівень шуму: 66 дБ
Габаритні розміри: 750×440×700 мм
Trevent AGRO ABS-55 - спеціально розроблений для курників та свинарників, забезпечуючи оптимальний мікроклімат та підвищуючи продуктивність тварин.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 5800 куб.м/год |
| Теплова потужність | 60 кВт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Висота | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Trevent |