




38 475 ₴
Водяний тепловентилятор Trevent AGRO ABS-50 - ідеальне рішення для обігріву курників та свинарників. Забезпечує рівномірний розподіл тепла та комфортні умови для тварин навіть у найхолодніші періоди.
Переваги:
Характеристики:
Потужність: 47,1 kW
Кількість рядів нагрівача: 3
Максимальна витрата повітря: 3000 м³/год.
Максимальна температура теплоносія: 110°C
Максимальний робочий тиск: 1,6 МПа
Максимальна дальність струменя повітря: 11 м
Об'єм води в нагрівачі: 2,5 л
Діаметр приєднувальних патрубків: 3/4"
Маса без води: 18,7 кг
Напруга живлення: 220V/50Hz
Потужність двигуна: 0,219 кВт
Номінальний струм: 1,0 А
Клас захисту двигуна: IP 54
Рівень шуму: 54 дБ
Габаритні розміри: 640×430×595 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 3000 куб.м/год |
| Теплова потужність | 53 кВт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Висота | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Trevent |