




34 627,50 ₴
Водяний тепловентилятор Trevent AGRO ABS-40 - це компактне та ефективне обладнання для обігріву птахівничих та тваринницьких приміщень, таких як курники та свинарники. Пристрій підключається до системи водяного опалення, забезпечуючи швидке та рівномірне прогрівання повітря та підтримання комфортного мікроклімату для тварин.
Переваги:
Характеристики:
Теплова потужність: 40,3 кВт
Кількість рядів нагрівача: 3
Максимальна витрата повітря: 3200 м³/год
Максимальна температура теплоносія: 110 °C
Максимальний робочий тиск: 1,6 МПа
Об'єм води в нагрівачі: 2,5 л
Діаметр приєднувальних патрубків: 3/4"
Маса без води: 19,0 кг
Напруга живлення: 220 В/50 Гц
Потужність двигуна: 0,219 кВт
Номінальний струм: 1,0 А
Клас захисту двигуна: IP 54
Рівень шуму: 54 дБ
Габаритні розміри: 640×430×595 мм
Trevent AGRO ABS-40 - ідеально підходить для опалення курників, свинарників та інших невеликих тваринницьких приміщень, забезпечуючи оптимальний мікроклімат для тварин.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 3200 куб.м/год |
| Теплова потужність | 40.3 кВт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Висота | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Trevent |