


82 080 ₴
Trevent ATEX-70 – це потужний промисловий водяний тепловентилятор, призначений для обігріву великих приміщень та забезпечення рівномірного розподілу тепла.
Переваги:
Характеристики:
Потужність: 70 kW
Кількість рядів нагрівача: 3
Максимальна витрата повітря: 4200 м³/год
Максимальна температура теплоносія: 110°C
Максимальний робочий тиск: 1,6 МПа
Максимальна дальність струменя повітря: 25 м
Об'єм води в нагрівачі: 3,7 л
Діаметр приєднувальних патрубків: 3/4"
Маса без води: 44 кг
Напруга живлення: 400V/50Hz
Потужність двигуна: 0,25 кВт
Номінальний струм: 0,83 А
Клас захисту двигуна: IP66
Рівень шуму: 58 дБ
Габаритні розміри: 750х560х700 мм
Trevent ATEX-70 - ідеально підходить для складів, виробничих цехів, ангарів та інших великих приміщень, де потрібне інтенсивне та надійне обігрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 4200 куб.м/год |
| Теплова потужність | 81.5 кВт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 516 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Висота | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Trevent |