


76 950 ₴
Trevent ATEX-50 - це потужний водяний тепловентилятор для промислових та комерційних приміщень, що забезпечує швидке та рівномірне обігрів великих площ.
Переваги:
Характеристики:
Потужність: 50 kW
Кількість рядів нагрівача: 2
Максимальна витрата повітря: 4600 м³/год
Максимальна температура теплоносія: 110°C
Максимальний робочий тиск: 1,6 МПа
Максимальна дальність струменя повітря: 26 м
Об'єм води в нагрівачі: 2,6 л
Діаметр приєднувальних патрубків: 3/4"
Маса без води: 40 кг
Напруга живлення: 400V/50Hz
Потужність двигуна: 0,25 кВт
Номінальний струм: 0,83 А
Клас захисту двигуна: IP66
Рівень шуму: 58 дБ
Габаритні розміри: 750х560х700 мм
Trevent ATEX-50 - ідеально підходить для промислових цехів, складів, ангарів та інших об'єктів, де потрібне потужне та надійне обігрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 4600 куб.м/год |
| Теплова потужність | 62 кВт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 516 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Висота | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Trevent |