




19 237,50 ₴
Ефективний водяний тепловентилятор Trevent ABS-35 - призначений для обігріву середніх приміщень та рівномірного розподілу теплого повітря.
Переваги:
Характеристики:
Потужність: 35 kW
Кількість рядів нагрівача: 2
Максимальна витрата повітря: 3200 м³/год.
Максимальна температура теплоносія: 110°C
Максимальний робочий тиск: 1,6 МПа
Максимальна дальність струменя повітря: 14 м
Об'єм води в нагрівачі: 1,8 л
Діаметр приєднувальних патрубків: 3/4"
Маса без води: 17,2 кг
Напруга живлення: 220V/50Hz
Потужність двигуна: 0,219 кВт
Номінальний струм: 1,0 А
Клас захисту двигуна: IP44
Рівень шуму: 58 дБ
Габаритні розміри (Д×Ш×В): 640×430×595 мм
Матеріал корпусу: ABS пластик
Trevent ABS-35 - підходить для обігріву майстерень, складів та виробничих приміщень, забезпечуючи стабільне та економічне обігрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 3200 куб.м/год |
| Теплова потужність | 35 кВт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Висота | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Trevent |