




16 672,50 ₴
Потужний та надійний водяний тепловентилятор Trevent ABS-20 - призначений для ефективного обігріву промислових, складських та виробничих приміщень. Відрізняється високою продуктивністю, економічністю та довговічністю.
Переваги:
Характеристики:
Потужність: 20 кВт
Кількість рядів нагрівача: 1
Максимальна витрата повітря: 3400 м³/год.
Максимальна температура теплоносія: 110 ° С
Максимальний робочий тиск: 1,6 МПа
Максимальна дальність струменя повітря: 17 м
Об'єм води в нагрівачі: 0,9 л
Діаметр приєднувальних патрубків: 3/4"
Маса без води: 15,7 кг
Напруга живлення: 220 В/50 Гц
Потужність двигуна: 0,219 кВт
Номінальний струм: 1,0 А
Клас захисту двигуна: IP44
Рівень шуму: 59 дБ
Габарити: 640 × 430 × 595 мм
Матеріал корпусу: ABS пластик
Trevent ABS-20 – ідеальне рішення для якісного та рівномірного опалення великих приміщень.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 3400 куб.м/год |
| Теплова потужність | 20 кВт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Висота | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Trevent |