
21 640 ₴
Нагрівальний мат, на основі двожильного кабелю, Hemstedt призначений для монтажу під плитку, в плитковий клей. Невелика товщина нагрівального мату дозволяє економити на товщині підлоги. Прогрів підлоги становить 15-20 хвилин.
Крок укладання кабелю в мате - 8 див.
Нагрівальний мат має екран з алюмінію і фторполимерную ізоляцію.
Технічні дані нагрівального мата:
Включати тепла підлога можна тільки через 21 день. Саме такий час необхідно для повного висихання клею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hemstedt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр кабелю | 4.5 мм |
| Довжина кабелю | 108 м |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 12.5 Вт/м |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 6 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |