
Відправка з 21 травня 20261 980 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 900 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Колір | Коричневий |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Натуральне дерево |
| Матеріал спинки | Метал |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 |