
Відправка з 21 травня 2026700 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота сидіння стільця | 700 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина стільця | 400 мм |
| Колір | Сірий |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Метал |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Матеріал каркаса | сталь покрита фарбою |
| Наявність підлокітників | Немає |
| Поворотний механізм | Немає |
| Підсклянник | 0 шт |
| Покриття | Краска |
| Підніжка | Немає |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип мебели | табурет |
| Тип основи | Хрестовина з нерухомими опорами |
| Форма сидіння | кругла |
| Ширина | 400 |
| Штабельований | Да |