
7 100 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Стан | Новий |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 500 мм |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Ширина сидіння | 1800 мм |
| Ширина спинки | 1800 мм |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина з водовідштовхувальним просоченням |
| шт | 2 |