
Відправка з 16 червня 20263 407 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Сонячна панель Longi Solar 440 Вт LR5-54HTH-440M PType - це високоякісний фотогальванічний модуль, який гарантує високу ефективність та стабільність роботи. Модуль має розміри 1722×1134×30 мм та вагу 20,8 кг, що дозволяє зручно транспортувати та встановлювати його.
Характеристики:
Потужність: 440 Вт
Напруга при максимальній потужності (Uр): 33.24 В
Струм при максимальній потужності (Ip): 13.24 А
Напруга при відкритій схемі (Uxx): 39.53 В
Струм короткого замикання (Iкз): 14.30 А
ККД: 22.5%
Цей модуль ідеально підходить для використання в сонячних електростанціях, забезпечуючи високу ефективність при будь-яких умовах експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LONGi Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 440 Вт |
| Напруга холостого ходу | 39.53 В |
| Кількість елементів | 108 шт. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 22.5 % |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.8 кг |
| Довжина | 1722 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |