
5 304 ₴
Сонячна панель Trina Solar TSM-NE19R 615 N type - є відмінним вибором для тих, хто прагне до ефективного та надійного рішення в області сонячної енергетики. Завдяки своїй потужності у 615 Вт та високому коефіцієнту корисної дії, ця панель забезпечує максимальну продуктивність при використанні в різних кліматичних умовах. Її конструкція з чистого кремнію та алюмінію гарантує довговічність і стійкість до впливу зовнішнього середовища.
Основні характерестики:
Забезпечте собі стабільний та екологічно чистий джерело енергії з сонячною панелю Trina Solar TSM-NE19R 615 N type!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trina Solar |
| Країна виробник | Китай |
| ККД, не менше | 23.1 % |
| Кількість елементів | 132 шт. |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 615 Вт |
| Напруга при максимальній потужності | 40.5 В |
| Напруга холостого ходу | 48.7 В |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Струм короткого замикання | 15.83 А |
| Струм при максимальній потужності | 14.94 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Довжина | 2278 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 1134 мм |