-12%

47 000 ₴
41 360 ₴
Гібридного інвертора Deye SUN-5K-SG03LP1-EU WI-FI – основна відмінність – це функція "підмішування" енергії з різних джерел. Він може плавно поєднувати енергію від сонячних панелей, електромережі та акумуляторів, залежно від того, яке джерело на даний момент найбільш ефективне. Ця унікальна здатність гнучко керувати енергопотоками забезпечує оптимальне енергоспоживання та зниження витрат, що є важливою перевагою сучасних гібридних інверторів.
Основні характеристики:
- Виробник: Deye
- Модель: SUN-5K-SG03LP1
- Країна виробництва: Китай
- Тип: гібридний ДБЖ
- Кількість фаз: 1
- Можливість паралельного включення: Так
- Тип зарядного пристрою: MPPT
- Кількість MPPT: 2
- ККД: 97%
- Інтерфейси: RS232, USB, RS485, Wi-Fi, CAN
- Підтримка роботи з генератором: Так
Вхідні характеристики змінного струму:
- Форма вхідного сигналу: синусоїда
- Номінальна напруга: 230 В
- Номінальна потужність: 5000 Вт
Вихідні характеристики:
- Номінальна потужність: 5000 Вт
- Пікова потужність (5 сек): 5500 Вт
- Вихідний струм: 22 А
- Вихідна напруга: 230 В
- Форма вихідного сигналу: синусоїда
- Частота вихідного сигналу: 50/60 Гц
Характеристики зарядно-розрядного пристрою:
- Діапазон вхідної напруги: 40-63 В
- Номінальна напруга: 48 В
- Максимальний струм заряду (мережа + сонце): 120 А
- Максимальний струм заряду від мережі: 120 А
- Максимальний струм розряду АКБ: 105 А
- Підтримувані типи АКБ: GEL, AGM, LiFePO4, Li-ion
- Тип охолодження: пасивне
Вхідні характеристики MPPT (PWM):
- Номінальна потужність: 5000 Вт
- Максимальна потужність: 6500 Вт
- Діапазон робочої напруги: 125-425 В
- Діапазон вхідної напруги: 125-500 В
– Макс. напруга холостого ходу: 500 В
- Вхідний струм: 13/2 A
Габарити: 420x670x233 мм
Маса: 32 кг
Робоча температура: 0°C - +50°C
Температура зберігання: 0°C - +50°C
Клас захисту: IP65
Узагальнюючи, цей гібридний інвертор Deye SUN-5K-SG03LP1-EU WI-FI є сучасним і високотехнологічним рішенням для автономного енергопостачання з використанням відновлюваних джерел енергії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 5 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 97 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 кг |