
13 900 ₴
Гібридний інвертор MUST PV18-1512VPM – це високоякісний багатофункціональний пристрій, призначений для створення систем гарантованого електроживлення квартир, приватних будинків, котеджів та об'єктів малого бізнесу. Він доповнений функцією автономного живлення від сонячних панелей або іншого альтернативного джерела.
Основні характеристики:
- Виробник: MUST
- Модель: PV18-1512VPM II
- Країна виробництва: Китай
- Тип ДБЖ: автономний
- Кількість фаз: 1
- Робота в паралелі: ні
- Тип зарядного пристрою: MPPT
- Кількість MPPT: 1
- ККД: 98%
- Інтерфейс: RS232/USB
- Робота з генератором: так
Вхідні характеристики:
- Форма вхідного сигналу: синусоїда
- Номінальна напруга: 230 В
- Номінальна потужність: 1500 Вт
Вихідні характеристики:
- Номінальна потужність: 1500 Вт
- Пікова потужність (5 сек): 3000 Вт
- Вихідний струм: 6.5 А
- Вихідна напруга: 230 В
- Форма вихідного сигналу: синусоїда
- Частота вихідного сигналу: 50/60 Гц
Характеристики зарядно-розрядного пристрою:
- Діапазон вхідної напруги: 10-15 В
- Номінальна напруга: 12 В
– Макс. струм заряду (мережа + сонце): 60 А
– Макс. струм заряду від мережі: 20 А
– Макс. Струм розряду АКБ: 125 А
- Підтримувані типи АКБ: GEL, AGM, LEAD, LiFePO4, Li-ion
- Тип охолодження: активне
Вхідні характеристики MPPT (PWM):
- Номінальна потужність: 720 Вт
– Макс. потужність: 720 Вт
- Діапазон робочої напруги: 15-130 В
- Діапазон вхідної напруги: 15-145 В
– Макс. напруга холостого ходу: 145 В
- Вхідний струм: 18 А
Габарити: 255 x 318 x 110 мм
Маса: 5.5 кг
Робочі умови:
- Робоча температура: 0°C - +50°C
- Температура зберігання: 0°C - +50°C
- Клас захисту: IP21
В цілому, це високоякісний та багатофункціональний пристрій, здатний забезпечити надійне резервне та автономне електроживлення для різних застосувань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 98 % |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |