








47 865 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sako |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 90-280 В |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | RS232, RS485, USB, WiFi, Сухі контакти |
| ККД | 96 % |
| Количество фаз | 1 |
| Кількість модулів максимальна | 6 |
| Монтаж | Настенный |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 90-450 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Режим підмішування | Да |
| Розміри | 552 / 422 / 152 мм |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
| Основные | |
| Цвет | Белый |